HR to ja

Autor: admin

Szeroko pojęty HR i rozwój osobisty pracowników to dwa obszary, w których większość managerów robi niezliczone błędy. Lekceważenie i instrumentalizm w stosunku do zatrudnionych pracowników czy też wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to zaledwie niektóre grzechy, które spotkać można w małych i dużych firmach.


Jeśli stosunki panujące w jakiejś firmie między pracodawcą a załogą mogłyby być dużo lepsze, to bardzo chętnie pomogę w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. W swojej pracy w pierwszej kolejności zaczynam się skupiać na szerszym spojrzeniu na zagadnienie, zajmując się pełnym obszarem w nieco większym przedziale czasu. Tym sposobem mogę spojrzeć na firmę, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i do tego dopasować optymalizację działań HR.


Z całą pewnością niezwykle przydaje mi się w pracy doświadczenie, które udało mi się zdobyć. Między innymi ukończyłam studia o kierunku psychologia na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalności psychologia pracy i organizacja. Gdy zdobyłam wymarzony dyplom w dalszym ciągu rozszerzałam swoją wiedzę, biorąc udział w dodatkowych kursach z dziedziny optymalizacji procesów pracowniczych, doradztwa zawodowego czy sposobów mediacji.


Dzięki pozyskanym umiejętnościom mogę się w pełni realizować w czasie wykonywania swojej pracy. Bardzo chętnie współpracuję z dużą ilością prywatnych firm, jak również z administracją, urzędami i organizacjami pozarządowymi. Wspieram podmioty, które obsługuję we wszystkich obszarach wiążących się z HR, czyli przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk i rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Całościowo mogę się zająć pracami wdrożeniowymi dotyczącymi sposobów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, a oprócz tego z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Chętnie dzielę się zdobytym przez lata doświadczeniem, między innymi za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources oraz wielu publikacji w prasie branżowej.


Nawiązanie współpracy z moją osobą to na początku pełna poufność, tematy związane z dyskrecją są dla mnie bardzo ważne. Zajmuję się między innymi wykonaniem audytów kompetencyjnych, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  oraz ulepszam całość procesów kadrowych. Realizuję również warsztaty połączone ze szkoleniami, które dostarczą cennej wiedzy a oprócz tego zwiększą poziom motywacji do lepszej pracy.


Opublikowany: 05.06.2018

Tagi: