Firmy dla wolontariuszy

Autor: admin

Razem z Fundacją Training Projects ciepło zachęcamy do udziału w kampanii „Biznes dla sektora non profit”. W ramach naszego projektu pracownicy firm mogą otrzymać nieodpłatne kursy zawodowe – jako nagrodę w zamian za świadczoną przez ich pracodawcę dobroczynność. Dotychczas kursy przeprowadzono dla dziewięciu przedsiębiorstw – w każdym ostatnim tygodniu miesiąca losowana jest jedna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Wylosowana firma może samodzielnie wybrać miejsce ralizacji spotkania, preferowaną dla swojej załogi datę, a przede wszystkim - temat treningu. Paleta opcji jest spora: od komunikacji i współpracy, przez przywództwo i motywowanie albo szkolenia dla sprzedawców, po gry symulacyjne i strategiczne.

W przeszłości z proponowanego wsparcia skorzystali: Polski Komitet Pomocy Społecznej, Zarząd Okręgowy w Lublinie (biuro projektu), WYG International Sp. z o.o., Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej ZETO Kraków, P.H.U. EXPRESS Andrzej Czubek.

Wyróżnione projekty: Nowe szanse dla transgranicznego rynku pracy i gospodarki Euroregionu Nysa , Akademia IT 50+, Wyjść z cienia - program aktywizacji społecznej i zawodowej osób długotrwale bezrobotnych i po 50 roku życia, Akademia umiejętności II - szkolenia zawodowe, informatyczne i językowe, Alternatywy 50+

Treningi dla zwycięzców w naszym programie organizujemy w obiektach kongresowych, które dołączyły do prioektu proponując catering i sale z obniżonymi stawkami. Czerwony Bór w Tyliczu i Stary Kasztel w Krapkowicach.

Naszym partnerem w tej akcji jest instytucja szkoleniowa Akademia Biznesu z Łodzi. Są oni fachowcami w tematyce symulacji menedżerskich, wyjazdów team building i wybranych warsztatów rozwoju osobistego. Wspólnie oferujemy wszystkim zainteresowanym poniższe narzędzia:

- Zaawansowane gry biznesowe z zakresu kierowania projektem, zarządzania makroekonomicznego, finansów menedżerskich, organizacji czasu pracy, kierowania procesami produkcyjnymi oraz negocjacji

- wydarzenia integracyjny o intensywnie coachingowym odcieniu – programy uczące umiejętności budowania zespołu, komunikacji interpersonalnej, kierowania ludźmi czy kształtowania relacji międzyludzkich.

- Szkolenia biznesowe z takich dziedzin jak: komunikacja międzykulturowa, myślenie strategiczne, zarządzanie zmianą, zarządzanie zespołem, motywowanie, radzenie sobie ze stresem, oraz problematyka sprzedażowa

Jako współpracownik tej organizacji zapewniamy preferencyjne ceny na powyższe narzędzia – 25% dla każdego kto powoła się na nas. Ponadto z przyjemnością zorganizujemy na życzenie mentoring wspierający transfer wiedzy na praktykę biznesową .

Opublikowany: 05.06.2018

Tagi: